Зустріч з керівниками громадських рад

«Певним стимулом для органів влади щодо запровадження інституту Громадської Ради є вимоги, пов’язані з реалізацією Україною курсу на 
європейську інтеграцію. На сьогоднішній день ми знаємо і розуміємо роль громадських інституцій. Державна служба морського та річкового транспорту України і я, як Голова Морської адміністрації, завжди відкриті у спілкуванні і націлені на плідну конструктивну співпрацю. Нам не байдужа думка представників громадських організацій, усіх, хто вболіває за ефективне формування державної політики у сферах морського і річкового транспорту, становлення та розвиток Морської адміністрації», – наголошує Голова Морської адміністрації Дмитро ПЕТРЕНКО (Дмитро Петренко (Dmitriy Petrenko)
Голова громадської ради Морської адміністрації Максим СЛЮСАРЕВСЬКИЙ (Максим Слюсаревский (Maksym Sliusarevskyi), його колега – голова громадської ради при Державній службі України з питань праці Анатолій Владичанський (Анатолий Владычанский (Anatolii Vladychanskyi) та представники Морської адміністрації взяли участь у зустрічі Державного секретаря Кабінету Міністрів України Володимира БОНДАРЕНКА (Володимир Бондаренко – Державний секретар Кабінету Міністрів України), державних секретарів міністерств з головами громадських рад при органах виконавчої влади, представниками підрозділів з питань взаємодії з громадськістю органів виконавчої влади, що була організована Департаментом інформації та комунікацій з громадськістю СКМУ (Roksolana Stadnyk).
«На сьогодні запропонований більш дієвий механізм взаємодії з державними секретарями, інституціями, які є не політичними. Для нас це новий інструмент нашої з вами взаємодії», – підкреслив Володимир БОНДАРЕНКО.
Також Володимир БОНДАРЕНКО підтвердив необхідність таких зустрічей, запропонував посилити комунікацію з головами громадських рад тощо.
Учасники зустрічі, зокрема, громадські активісти Морської адміністрації підтримали пропозиції Державного секретаря Кабінету Міністрів України Володимира БОНДАРЕНКА та висловили слушні пропозиції під час обговорення широкого кола питань щодо підвищення ефективності діяльності громадських рад.

Нагадаємо: Наказ про створення Громадської ради при Морський адміністрації підписаний 9 листопада 2018 р. Головою Громадської ради на пешому засіданні обраний керівник Федерації морських професійних спілок України (ФМПСУ) Максим Слюсаревський

ФМПСУ г. Одесса, ул. Приморская 6  (здание Одесского морвокзала, 7 этаж, левое крыло), Тел./ факс: (048) 737 65 33 или 737 65 44, E-mail: union4@umtuf.odessa.ua